Taylormさんの映画レビュー・感想・評価

Taylorm

Taylorm

スピーク・ノー・イーブル 異常な家族(2024年製作の映画)

3.2

The dad in this movie was such a chicken shit weakling. When he pisses I bet the sound of his pee hi>>続きを読む

オブセッション 災愛(2025年製作の映画)

3.4

I’ve paid so much money at キャバクラ to have girls like me not even 10% compared to how much Nikki loved>>続きを読む

ディスクロージャー・デイ(2026年製作の映画)

2.8

I’ve lived through two D-Days and I have to say this one was far worse than the one in 1944

ボイスメールで恋をして(2026年製作の映画)

4.5

Best movie I’ve seen this year
Zoey Deutch = check
Baking = check
Soundtrack = check
Stalking a woma
>>続きを読む

オーバー・ユア・デッド・ボディ(2026年製作の映画)

3.1

I thought I was going to watch a lovely romcom but instead I see this dudes dad getting his heart sl>>続きを読む

You, Me & Tuscany(原題)(2026年製作の映画)

3.2

This woman literally broke in and claimed a false identity. Send her Ariel looking ass to jail

パーフェクト・ルームメイト(2026年製作の映画)

3.3

Dude Celeste was hot AF. But also I’m not sure the moral of this movie: it seemed to have unhappy en>>続きを読む

マスターズ・オブ・ユニバース(2026年製作の映画)

3.2

Surprisingly funny and stupid. Apparently he-man is a gay icon? Makes sense given his bondage outfit>>続きを読む

Michael/マイケル(2026年製作の映画)

3.2

I paid good money to watch Michael take children into neverland and never come back out but the film>>続きを読む

Tuner(原題)(2025年製作の映画)

3.8

This was a good movie. I think we can all agree after watching this how lucky we are to have 健康保険

ひつじ探偵団(2026年製作の映画)

3.6

If animals are that astute and can solve mysteries, I’m now worried that my cat will tell people the>>続きを読む

オフィス・ロマンス(2026年製作の映画)

2.8

J Lo has a better body than most 20 year old women. Hot damn. I’m going to gaslight my wife to make >>続きを読む

親愛なる八本脚の友だち(2026年製作の映画)

3.2

Very disappointed - When I heard sally field + octopus, I was hoping for some R rated next level hen>>続きを読む

シェルター(2026年製作の映画)

3.0

I am constantly impressed by Jason Statham’s ability to make the same movie every time he makes a ne>>続きを読む

教場 Requiem(2026年製作の映画)

3.0

This movie was about Kimutaku 解雇 young hopeful 新入社員 and sending them to be homeless and working at コ>>続きを読む

トロン:アレス(2025年製作の映画)

3.0

I have no idea how this movie was connected to the last one but god dam Jared Leto is sexy and that’>>続きを読む

Solo Mio(原題)(2026年製作の映画)

3.2

You know there’s something endearing about Kevin James. He feels exactly like the sort of person who>>続きを読む

Fackham Hall(原題)(2025年製作の映画)

3.1

Charming British humour which I have to admit I enjoyed. I usually watch incest stuff on ero website>>続きを読む

Mr.ノーバディ(2021年製作の映画)

3.3

This movie is a copy of John Wick except you also get John Wick’s dad and black friend here for free>>続きを読む

パスト ライブス/再会(2023年製作の映画)

3.0

I can’t believe I had 8000 instances of inyeon with this movie in my past lives that led me to be in>>続きを読む

グレイ・ミッション(2026年製作の映画)

3.0

I heard this was a sequel to brokeback mountain but there was no hot steamy man sex which disappoint>>続きを読む

コンパニオン(2025年製作の映画)

2.7

I cannot wait when I can actually have one of these to replace my wife’s boyfriend

俺たちのアナコンダ(2025年製作の映画)

2.2

This movie was so so bad but that house boat looked so fucking cool, it’s bigger than my 1LDK! wtf

プラダを着た悪魔2(2026年製作の映画)

2.7

More like the Devil Wears MUJI. Honestly, this film was disappointing. The characters were all writt>>続きを読む

Ballistic(原題)(2025年製作の映画)

2.8

Dude Cersei was fucking nuts - blaming everyone except the Taliban. Stupid movie, she should have go>>続きを読む

アダム&アダム(2022年製作の映画)

3.0

Man if I could time travel I’d go back and buy BTC then use the proceeds to buy so many オッパブ where I>>続きを読む